AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

 2013: Odpust

Oslavy svátku Nejsvětější trojice, které je zasvěcena naše kaple letos připadly na 26. května.

U této příležitosti se konaly odpustové oslavy už od soboty. Zábavné odpoledne zahájila kapela Hlučíňanka, po ní jsme mohli vidět iluzionistickou show Dua Rascals a o večerní zábavu se postarala kapela Dolbend. Večer vystoupil se svou krátkou kulturistickou exhibicí náš spoluobčan pan Vladimír Placek. I když vystupoval ve velmi stísněných podmínkách, prakticky mezi hudebními nástroji a počasí bylo velmi chladné, mohli jsme obdivovat perfektně vypracované tělo.

Večerní zábava pokračovala až do ranních hodin a ještě se nám nechtělo jít spát. Skupina Dolbend nás všechny dostala do skvělé nálady.

Byla to velmi vydařená večerní zábava. V neděli pokračovaly oslavy odpustu tradičním slavnostním průvodem ke kapli Nejsvětější trojice, kde se konala slavnostní mše sv. venku pod dubem.

Na odpoledne byl připraven program hlavně pro děti. Se svým vystoupením se předvedly děti z mateřské i základní školy pod vedením svých učitelek. Odpoledne vystoupil u dětí velmi oblíbený klaun Hopsalín, který do děje vtáhnul nejen všechny děti, ale také jejich rodiče a prarodiče.

Pro všechny dále bylo připraveno bohaté občerstvení, o které se postarali členové SDH  a různé pouťové atrakce.


Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice