AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

 2014: Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi + Mikuláš – 12. 12. 2014

Naše obec se letos poprvé přihlásila k celorepublikové akci s názvem Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi. Tato akce byla letos organizována městem Hodonín, a byla vysílána rádiem Impuls. Celou akci moderoval z  Hodonína Václav Vydra. I tento rok se organizátoři pokusili o rekord v počtu vypuštěných balónků a naše obec k tomuto přispěla vypuštěním 328 balónků.

Poté, co balónky odlétly, se již děti těšily na příjezd Mikuláše. Než však Mikuláš přijel, navštívil nás kouzelník s klaunem. Ti nás naučili pár kouzelnických kousků a také nás roztančili.

V podvečer však přišla chvíle z celého dne nejočekávanější. Již z dálky byl slyšet klapot kopyt a cinkání rolniček. Mikuláš v doprovodu čertů a andělů za námi přijel na krásném kočáře taženém dvěma bílými vraníky. Děti samozřejmě musely zazpívat a odříkat básničky, a poté dostaly Mikulášskou nadílku.

Díky skvělé spolupráci ZŠ Markvartovice, maminek , HC Lipina, kulturní komise a všem dobrovolníkům a také díky příznivému počasí, se tato akce velmi vydařila.

Videozáznam <zde>

Fotografie:

 


Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice