AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

 2014: Odpust

Jako každý rok se i letošní Odpustové slavnosti konaly ve velkém stylu. Celovíkendový program byl zahájen již v pátek, a to hasičskou noční soutěží.

Sobotní odpoledne patřilo především rodičům s dětmi, kteří se vypravili na pohádkovou lesní cestu, kterou si pro všechny zúčastněné připravilo občanské sdružení Werichovci. Večer se pak nesl za zvuků Dancing queen či Sex bomb v podání orchestru Dolbend, který se v naší obci stal velmi oblíbeným.

Vyvrcholení oslav však patřilo neděli, která započala tradiční mší svatou v kapli Nejsvětější trojice. Mimo kolotočů a skákacích hradů jsme se mohli bavit na celoodpoledním programu, který zajistila a připravila umělecká agentura Rascals agency. Na obecním náměstíčku vystoupily také děti naší základní školy. Dále jsme mohli shlédnout klaunskou show, dětskou diskotéku s Míšou, electro boogie, travesti show  a na závěr vystoupila skupina ABBA revival.

Také počasí nám letos krásně přálo. Doufáme, že slavnosti se Vám líbily a už teď se společně s námi těšíte na další.

Videozáznamy:

1>

2>

3>

4>

Fotografie:

Kulturní sdružení obce, SDH a Werichovci


Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice