AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

 2014: Zpívání koled u Vánočního stromu

Vánoce jsou za námi. Začíná nový rok, do kterého většinou vstupujeme plni očekávání a nových předsevzetí.

V roce 2014 se nám podařilo úspěšně zrealizovat dvě nové akce a to Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi, na které jsme svou účastí přispěli k překonání republikového rekordu z roku 2008 ve vypouštění balónků. A dobrá věc se podařila. České nebe zaplavilo 103 738 balónků s přáníčky. Děkujeme všem zúčastněným. Teď už jen ta přání splnit.

(Další informace o akci Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi naleznete na stránkách projektu Český Ježíšek zde>.)

Druhou novou akcí bylo Zpívání koled u vánočního stromu 2. svátek vánoční. Příjemným překvapením bylo nejen to, že právě v tento den poprvé hojně nasněžilo, ale také Vaše účast. Mnoho z Vás vyšlo v podvečerních hodinách  ze svých domovů, abychom se společně setkali u obecního Vánočního stromu, zazpívali si koledy a umocnili tak tu krásnou sváteční atmosféru naplněnou porozuměním  a sounáležitostí. Zahřáli jsme se teplým punčem nebo čajem, který pro nás připravili naši hasiči.

Snad se tato akce líbila i Vám stejně tak, jako nám, a pomůžete nám i další rok svou účastí k tomu, aby se z tohoto krásného večera stala pěkná tradice.

Zuzana Pistovčáková

 


Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice