AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

 2015: Ocenění žáků

Členky Sboru pro občanské záležitosti v čele s Mgr. Šárkou Kubišovou uspořádaly dne 22. června 2015 setkání žáků, kteří splnili povinnou školní docházku, a kteří navštěvovali od 1. do 5. třídy ZŠ Markvartovice, s vedením základních škol a se zastupiteli obce Markvartovice.

U této příležitosti se žáci zapsali do Kroniky SPOZ a dostali motivační peněžní dar na zakoupení pomůcek na střední školy a učební obory. Setkání probíhalo ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře.

Budoucí studenti a učni se s námi podělili o svá očekávání a přání do budoucna, takže jsme se dozvěděli, že v obci máme mimo jiné budoucí učitelku, právníka, stevarda, fyzičku, obráběče kovů, a dokonce i profesionálního hráče pokru.

Všem přejeme splnění jejich očekávání, hodně štěstí, hodně zdraví, mnoho úspěchu ve školách i v osobním životě, sílu k překonávání životních překážek, mnoho optimismu, a jak popřála předsedkyně SPOZ  Mgr. Šárka Kubišová ,,Ať je Vaše sklenice vždy zpola plná a nikdy zpola prázdná“.

Zuzana Pistovčáková

místostarostka


Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice