AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

 2015: Projekt Zábava učí i integruje

Dne 23.6.2015 jsme se s žáky 4.a 5. třídy zúčastnili projektu organizovaného Polskou republikou s názvem Zabava uczy i integruje!

Cílem tohoto projektu byla komunikace a spolupráce dětí hovořících různými jazyky při hraní deskových her.

V ranních hodinách přijel pro naše žáky autobus vypravený z Polska a bezpečně nás dovezl do kulturního domu v městě Bierava, která je vzdálená asi hodinu od naší obce. Na místě nás přivítal ředitel kulturního domu, vysvětlil dětem, za jakým účelem do Polska přijely a popřál jim mnoho zábavy při hraní deskových her. S vysvětlením pravidel her pomáhala paní překladatelka.

Děti si během celého dopoledne vyzkoušely své dovednosti, svou zdatnost a vědomosti buď ve dvojicích anebo ve skupinkách, po zápolení byl připraven chutný oběd. Po celou dobu her panovala dobrá nálada a v očích dětí byla vidět spokojenost.

Závěrem popřál starosta Bieravy všem dětem i učitelům mnoho štěstí do života a jako památku na tento den předal dětem diplomy a krásnou dárkovou kazetu s kartami. Všem popřál veselé prázdniny.

Mgr. Šárka Kubišová

 


Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice