AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

2017: Velikonoční jarmark

V pátek 7. dubna 2017 se konala další akce pořádaná kulturní komisí, tentokrát ve spolupráci s Českým svazem chovatelů Markvartovice, a to Velikonoční jarmark aneb Vítání jara v Markvartovicích. Rozhodli jsme se tuto akci uspořádat v areálu chovatelů, kde se nabízí krásný venkovní prostor, který jsme chtěli využít pro dětské atrakce, vystoupení cimbálové muziky Háj, k příjemnému posezení a konzumaci zakoupených zabíjačkových specialit či jiných pochutin a nápojů. Úspěch této akce, stejně jako u každé jiné, závisí v prvé řadě na počasí. To nám bohužel moc nepřálo, ale co můžeme čekat od „APRÍLA“. Přesto byla akce úspěšná a kladně hodnocena ze strany návštěvníků, kteří využili příležitost a přišli si nakoupit dobroty z domácí zabíjačky, kraslice, perníčky, koláčky, zákusky či jiné drobnosti nezbytné k přípravě a dekoraci velikonočních svátků nebo jen tak pro radost sobě a svým blízkým. Na své si přišly také děti, pro které byl připraven kolotoč, malování na tvář, balónky, malování sádrových sošek a zdobení perníčků.

Velký kus práce odvedli a volného času věnovali přípravě a realizaci celé akce členové českého svazu chovatelů, kulturní komise a také zaměstnanci obce, za což jim všem moc děkuji.

Poděkování patří také manželům Vídenským za to, že nám umožnili využít prostor jejich hospůdky.

Jsem moc ráda, že si občané udělali čas a našli si cestu k chovatelskému areálu, a tím podpořili kulturní život v obci. Bez Vašeho zájmu by toto naše počínání nemělo smysl.

Zuzana Pistovčáková

předseda kulturní komise

místostarostka

 
 
 
 
 

Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice