AktualityNaše obecÚřadOrganizaceOstatníGalerie
Obr
LMB

2018: Konec roku byl v Markvartovicích ve sportovním duchu

Stejně jako v předcházejících letech, tak i ke konci roku 2018 uspořádal Sportovní klub Markvartovice ve spolupráci s HC Lipina tradiční sváteční bruslení v Bohumíně.  Účast byla hojná. Nejen děti ale i dospělí si mohli vyzkoušet nové brusle, nebo i hokejovou výzbroj, kterou jim přinesl Ježíšek. Jsme rádi, že můžeme aspoň částečně našim občanům umožnit toto zimní vyžití, které nám nepřináší tradiční vánoční počasí.

Na tuto sportovní akci jsme navázali hned o pár dnů později další  akcí a to  Silvestrovským pochodem po okolí Markvartovic. Účast na pochodu byla i navzdory počasí předcházejících dnů velká. Všichni jsme se sešli u kulturního domu, odkud byl zahájen pochod. Trasa vedla směrem k Černému lesu, okrajem Šilheřovic a následně jsme se vraceli přes Bažantnicí zpět do Markvartovic. Část trasy byla trochu obtížná obzvláště pro účastníky s kočárky. Při plánování dalšího ročníku Silvestrovského pochodu se určitě zaměříme na zvolení lepší trasy, tak aby se mohli zúčastnit  všichni.

Během pochodu čekalo na všechny připravené občerstvení na rybníku Hasičák ve formě svařáku a čaje a následně pak v cíli v kulturním domě na hřišti  klobása. Zároveň jsme pro účastníky měli připravené pamětní odznáčky, kterými jsme snad udělali radost. 

Velké poděkování tímto vyjadřujeme všem, kdo nám při organizování pochodu pomohli, zejména členům spolku Rybník Hasičák a drahým polovičkám ze spolku HC Lipina.

Za SK Markvartovice a HC Lipina

Aleš Vjačka

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt
Obecní úřad Markvartovice
Šilheřovická 491
747 14 Markvatovice


tel. úřad: 595 052 518
email: urad@markvartovice.cz


Úřední hodiny
Pondělí a středa: 7.30 - 12.30 hod., 14.00 - 17.00 hod.
Erb
© Obec Markvartovice - Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho části je možné pouze se souhlasem Obce Markvartovice